Eucharystia – Komunia Święta

 

RZECZYWISTA OBECNOŚĆ MOJEGO BOSKIEGO SYNA JEST UKRYTA POD POSTACIĄ CHLEBA
CZYSTE SERCE, PO ROZPOZNANIU PRAWDY, KAŻE UPAŚĆ NA KOLANA PRZED BOGIEM

 

fragment orędzia Matki Bożej - Adam Człowiek

 

23 stycznia 2012

 

 

MATKA BOŻA: «W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pisz, człowiecze.

            Moje kochane dzieci, pozdrawiam was i przytulam do Mojego Niepokalanego Serca. Tak bardzo was kocham i pragnę, abyście podążali w prawdzie i przemieniali wasze życie w taki sposób, aby zjednoczyć się z Moim Boskim Synem.

            Teraz poznajecie „po części”, bo jeszcze nie objawiła się w was pełnia stworzenia. Całe stworzenie z tęsknotą oczekuje przemiany i odnowy, ponieważ jego przeznaczeniem jest doskonałość pierwotnego porządku. Teraz jesteście świadkami, kiedy rzeczywista obecność Mojego Boskiego Syna jest ukryta pod postacią Chleba – lecz On jest prawdziwy i obecny pośród swojego stworzenia, tak jak obiecał. Mój Syn jest obecny w swoim Kościele, chociaż jest biczowany i lekceważony.

       Świat, który uległ pokusie szatana, powtarza za nim słowa: „Nie będę służył!” Tak rodzi się coraz większy bunt stworzenia przeciwko swojemu Stworzycielowi, Zbawicielowi i Królowi. Szatan wmówił człowiekowi, że przed Majestatem Boga nie trzeba klękać, bo wystarczy mieć serce czyste. Lecz zrozumcie, że serce czyste to serce nowe według obietnicy Boga, i właśnie takie serce, po rozpoznaniu prawdy, każe upaść na kolana przed Bogiem. Czyż wezwaniem proroków do nawrócenia Izraela nie było wezwanie do uwielbienia, upadku na twarz i zginania kolan przed Panem, który ich stworzył?

       Każdy, kto prosił Mojego Boskiego Syna o uwolnienie, o zdrowie, padał na kolana przed Nim i został wysłuchany. Jakże wielkie i prawdziwe świadectwo dał Piotr, padając na kolana przed Moim Synem, kiedy wyznał swój grzech. A potem, gdy sam prosił o uzdrowienie Tabity, wpierw ukląkł i prosił o łaskę dla niej.

       Wielu spoglądało na Mojego Syna, widziało Jego cuda i łaski, a jednak nie rozpoznało w Nim Boga. Widzicie, Moje kochane dzieci, jak [dzisiaj] zasłona ciemności zakryła serca wielu, którzy nie rozpoznają i nie adorują obecności Boga w Kościele.

       Wy, Moje dzieci, jeśli pragniecie przybliżyć się do poznania prawdy, musicie starać się przemieniać swoje serca i swoje wnętrze, aby to co ukryte, mogło stać się widzialne. Nie ulegajcie chwiejności ani powierzchowności. Tym, co dzisiaj was tak szybko i łatwo zwodzi, są pozory dobra, bo jeszcze nie poznaliście w pełni Chrystusa, Mojego Boskiego Syna! (…)

 

Źródło:

1)      http://adam-czlowiek.blogspot.com/2012/01/23-stycznia-2012.html#more

 

www.duchprawdy.com